5 речей, які не можна дозволяти робити з автомобілем працівникам шиномонтажу

Зимовий сезон наближається і водії починають готувати свої автомобілі, включаючи зміну шин. Подібно до того, як важливо правильно накачати чи замінити шини та балансувати колеса, також важливо стежити за процесом, коли його виконують співробітникиСТО. Насправді, незважаючи на статус “професіонала,” новачки іноді роблять помилки, які можуть призвести до небажаних наслідків.

Експерти MMR поділилися списком із п’яти серйозних помилок, які часто допускають шиномонтажники під час встановлення зимових шин:

1. Неправильне затягування колісних болтів. Важливо слідувати певній послідовності затягування болтів (наприклад, 1-4-2-5-3, якщо є 5 болтів) для запобігання перекосу колеса. Неправильне затягування може викликати вібрації під час руху.

2. Невикористання динамометричного ключа. Затягування гайок без динамометричного ключа може пошкодити шпильку, що вимагатиме її заміни.

3. Помилка встановлення шини за напрямом обертання. Деякі шини мають спрямований рисунок протектора, і неправильне встановлення може негативно вплинути на керованість автомобіля.

4. Необроблені краї шини. Обробка спеціальним розчином потрібна для правильної фіксації шини на диску. Нехтування цим кроком може призвести до поганого зчеплення шини з диском та ускладнити процес її зняття.

5. Використання відпрацьованої моторного мастила замість спеціальної пасти. Це вкрай небажано, тому що таке мастило може бути агресивним і шкідливим для гуми, що в кінцевому підсумку може призвести до руйнування покришки.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти