Водіям розповіли, як не можна видаляти лід із лобового скла автомобіля
Взимку видалення льоду з лобового скла автомобіля може бути дбайливим процесом, але не кожен метод є безпечним для вашого автомобіля. Ось кілька “лайфхаків”, які категорично не рекомендується використовувати:
Не використовуйте грубу силу:
Використання твердих предметів, таких як металеві лопатки або леза може пошкодити лобове скло і навіть призвести до тріщин. Груба сила може пошкодити гумове ущільнення скла.
Не використовуйте склоочисники, коли скло ще не до кінця розморозилося:
Увімкнення склоочисників на замерзлому склі може пошкодити двигуни склоочисників та леза. Зачекайте, поки скло повністю розморозиться, перш ніж увімкнути склоочисники.
Не використовуйте скребок:
Використання металевого або твердого пластикового скребка також може пошкодити скло та залишити подряпини. Бажано використовувати м’які засоби для видалення льоду.
Уникайте оцту:
Використання оцту для розморожування скла може призвести до неприємного запаху в автомобілі та пошкодження ущільнень скла. Крім того, оцет може спричинити корозію на металевих частинах.
У жодному разі не розморожуйте скло гарячою водою:
Розливання гарячої води на замерзле скло може призвести до різкого перепаду температур і викликати тріщини у склі через тепловий шок.
Пам’ятайте, що безпека та обережність важливі при видаленні льоду з лобового скла. Завжди використовуйте м’які та безпечні методи, щоб уникнути пошкоджень та забезпечити чисте та прозоре скло для безпечного водіння.