Сім способів зняти стрес водію після тривалого стояння в дорожньому заторі

Кожен водій хоча б раз стикався з неприємною ситуацією тривалого стояння в заторі, яка може викликати сильний стрес. Експерти пропонують кілька ефективних способів боротьби з цим станом, не вдаючись до алкоголю. Нижче представлено сім перевірених методів, які допоможуть повернути собі душевну рівновагу після напруженої поїздки.

Прогулянка
Неспішна прогулянка на свіжому повітрі – один із найпростіших і найдієвіших способів розслабитися після стояння в заторі. Фахівці рекомендують вирушити до найближчого парку, походити босоніж по траві, послухати спів птахів і спостерігати за водою в річці або ставку. Важливо зосередитися на видах і звуках природи, відсторонившись від повсякденних проблем. Усього 10-15 хвилин такої прогулянки можуть значно поліпшити ваше самопочуття.

Правильне дихання
Дихальна гімнастика – ще один ефективний спосіб боротьби зі стресом. Прості вправи, такі як глибокі вдихи та видихи, тривалістю по 3-4 секунди, допоможуть зняти напругу. Найкраще виконувати їх на свіжому повітрі, але за необхідності можна робити і за кермом. Головне – стежити за рівним положенням спини.

Жувальна гумка
Жувальна гумка – несподіваний, але дієвий спосіб впоратися з нервами. Жування знижує рівень кортизолу – гормону стресу. Тому тримати в машині упаковку освіжаючої жувальної гумки буде корисно.

Посмішка і музика
Навіть натягнута посмішка здатна змінити настрій. Увімкніть улюблену музику, згадайте що-небудь приємне і спробуйте посміхнутися. Фахівці стверджують, що ця проста дія може істотно поліпшити ваш емоційний стан.

Водні процедури
Після повернення додому варто прийняти гарячу ванну або душ. Це один із найефективніших способів боротьби зі стресом. Доповніть процедуру фітотерапією та улюбленою музикою. Після водних процедур переодягніться в зручний одяг, почитайте книжку або подивіться легкий фільм – це допоможе остаточно розслабитися.

Фізичні вправи
Активний відпочинок також допомагає боротися зі стресом. Біг – один із найкращих способів зняти напругу. Фізичні вправи викликають еустрес – позитивний стрес, який залишає після себе приємне розслаблення. Навіть невелика пробіжка або тренування вдома можуть істотно поліпшити ваше самопочуття.

Улюблена їжа
Завершіть напружений день гарною вечерею. Смачна їжа та напої не лише піднімуть настрій, а й допоможуть організму розслабитися. Завершіть день міцним здоровим сном, який остаточно позбавить вас стресу.

Джерело ua.новини
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти