П’ять фатальних помилок під час купівлі автомобіля з пробігом

Придбання вживаного автомобіля завжди пов’язане з певними ризиками і являє собою цілий квест. Завжди можна щось недогледіти і потім отримати проблему. Однак існують типові помилки покупців, які можуть перетворити подальше володіння машиною на справжній кошмар. Експерти Ampercar з посиланням на досвідчених фахівців назвали п’ять таких промахів.

Читайте також:

17 тисяч штрафу за відсутність у водія одного документа: як не потрапити в халепу

Сільським водіям загрожує до 40 тисяч штрафу за одне поширене порушення

Шість фраз, які водієві категорично не варто говорити на блокпосту

Перше, чого не треба робити, на думку експертів – занадто сильно довіряти товщиноміру. Технології не стоять на місці і сьогодні чимало кузовних сервісів пропонують фарбування «під прилад». У підсумку товщиномір просто не помічає вад, хоча вони насправді є.

Ще однією поширеною помилкою називають купівлю автомобіля онлайн без перевірки на СТО. Навіть якщо вам здається, що машина в порядку, не буде зайвим провести професійну діагностику, перш ніж віддавати на неї солідні гроші. Крім того експерти звертають увагу, що українці нерідко забувають або просто не знають, що можна перевірити авто на предмет застав, арештів та інших обмежень.

Нерідко недобросовісні продавці вказують в оголошенні невірний VIN-номер автомобіля, щоб ввести покупця в оману. У підсумку під час перевірки може виявитися, що з машиною все гаразд, але за фактом це не так. Завжди звіряйте реальний VIN-номер з тим, який вказано в оголошенні.

Також експерти не рекомендують зациклюватися на дрібницях, на кшталт потертостей на рульовому колесі, оскільки за ними можна випустити з уваги реальні проблеми. Продавець із задоволенням скине вам тисячу-дві, аби ви не помітили поломок на більші суми.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти