Поліція розвіяла найпопулярніші міфи про ремені безпеки в автомобілі

За статистикою, лише 40% українських водіїв користуються ременями безпеки. Багато в чому такий низький відсоток свідомих автомобілістів зумовлений тим, що значна частка українців вірить у найрізноманітніші міфи і забобони про те, коли треба і не треба пристібатися в авто. Патрульна поліція України у своєму Telegram-каналі днями розвіяла найпопулярніші міфи, звернувши увагу водіїв на необхідність дотримання вимог безпеки.

Читайте також:

Що можна і що не можна робити водієві після ДТП: три ключові поради

Чотири зимові помилки водіїв, які вбивають зчеплення і трансмісію автомобіля

Міф 1: Якщо є подушки безпеки, паски не потрібні
Подушки безпеки не завжди захищають під час аварії, до того ж вони не забезпечують надійної фіксації водія або пасажира.

Міф 2: На низьких швидкостях можна не пристібатися
Навіть на низькій швидкості можна отримати травму при наїзді на перешкоду без ременя безпеки. До того ж не варто забувати, що у вас на великій швидкості може в’їхати інша машина.

Міф 3: Досвідчені водії можуть ігнорувати ремені безпеки
Навіть наймайстровитіші водії з величезним стажем повинні пристібатися, оскільки далеко не все залежить від них на дорозі.

Міф 4: Використання ременя – особиста справа кожного
Насправді водій несе відповідальність не тільки за себе, а й за своїх непристебнутих пасажирів. Якщо хтось не користується ременем, то на автомобіліста чекає штраф у розмірі 510 гривень.

Міф 5: Ремінь заважає вибратися з потопаючого або палаючого автомобіля
Подібні ситуації трапляються вкрай рідко. Насправді набагато більше ситуацій, коли ремені безпеки рятують життя, ніж заважають врятуватися.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти