Названо найдешевші авто з пробігом: деякі можна купити за ціною смартфона

Автомобільні експерти склали список вживаних авто, які в нашій країні можна придбати за ціною новенького смартфона, інформує Твоя МАШИНА.

Наразі в нашій країні і на нашій реєстрації ціни на порядні автомобілі складають від 70 до 100 тисяч гривень.

“Автопром СРСР і СНД”

Відкривачами списку найдешевших авто є ВАЗ від 01 до 09 (“Запорожці” і “Таврії”, “Волги” і “Москвичі”).

Найцікавішими пропозиціями цього різновиду є автомобілі ціни яких починаються від 6 тисяч гривень. Наприклад – “Таврії”, ці автомобілі значно економні у витраті палива, у більшості випадків їх продають вже з ГБО, а ще, до того всього, вони не такі старі за віком.

“Динозаври”

Існує багато жартів типу “Рано чи пізно, кожен автомобіль перетворюються на “Опель”, і не дарма, адже підтвердженнями цьому є електронні оголошення. На електронних дошках оголошень ви можете знайти автомобілі 1990-х, 80-х та 70-х років ХХ століття.

У цьому класі доцільно обирати авто які коштують від 30 000 гривень, так як версії за нижчими цінами судячи з фото мають вже достатньо непристойний вигляд. А от вже від 40 до 70 000 гривень можна знайти достатньо багато гарних варіантів.

Частіше всього у компанію “Опеля” входять авто європейських компактів такі як Ford Fiesta, Sierra, Escort, старенькі Fiat, Seat, Renault, Citroen, Alfa Romeo, Volvo, Volkswagen, BMW, Mazda, Nissan, та Toyota, які зустрічаються не так часто.

“Екстраваґанза”

Кожна з цінових категорій має якісь незвичні авто, такі як Trabant і Wartburg. Всі вони знаходять своїх покупців. Проте продати їх набагато складніше ніж автомобілі масових відомих компаній. Та до того ж у них присутні окремі мороки з ремонтом.

“Майже новий автомобіль”

Mitsubishi Galant у комплектації Lux 1997 року доступна для тих, кому не шкода віддати 70 000 гривень.

Читайте також: Дизель або бензин: які автомобілі ввозили українці


Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти