Назвали топ-15 машин, які найчастіше викрадають

За даними національного Агентства з ліцензування водіїв і транспортних засобів Великобританії (DVLA), стався стрибок кількості автомобільних краж. Про це повідомляє «Твоя МАШИНА».

За 2020 рік кількість викрадених авто збільшилася на третину, незважаючи на два загальнонаціональних локдауна, коли багато власників були вдома разом зі своїми авто.

У 2020 році було викрадено 74 769 авто, а в 2019 – 56 288 машин. Отже, кількість крадіжок збільшилася на 33%. Таким чином, кожен день у Великобританії викрадають по 205 автомобілів, при цьому в більшості випадків обходяться без оригінального ключа.

Також зменшується кількість розкритих злочинів у справі про викрадення. Відповідно до останнього звіту Управління національної статистики, в 72% випадків власники більше не бачили своїх машин. Це рекордний показник за останні 10 років.

Найбільше крадіжці схильний Ford Fiesta: дану модель вкрали у 3 392 власників. Хоча в 2019 році викрали на 1 008 машин цієї моделі більше, ніж в 2020. Ford Fiesta вже 12 років є бестселером, тому вибір викрадачів недивний.

Також одним з найчастіше викрадаються став позашляховик Range Rover. У 2020 році було викрадено 2 881 примірників, що на 50% більше, ніж в 2019.

Така статистика прямо доводить збільшення злочинів за участю ОПГ, що використовують сучасні технології. Також за минулий рік крадіжок були схильні до наступні моделі: Audi A6, BMW 3 Series, 5 Series і X5, Land Rover Discovery, Mercedes-Benz E- class і GLC.

Так виглядає список найбільш часто викрадаються в Великобританії:

Читайте також: Назвали найдоступніші кросовери сучасності


Джерело obozrevatel.com
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти