Назвали автомобілі, від яких намагаються позбутися вже через рік після покупки

Дорогі читачі сайту “Твоя МАШИНА”!

Шукала я щоб вам таке розповісти і натрапила на статтю, в якій американські фахівці розповіли про автомобілі, які розчаровують своїх власників дуже швидко. Найчастіше досить першого року, щоб зрозуміти виправдав автомобіль очікування чи ні. Якщо ні, власнику нічого не залишається, як виставити машину на продаж.

На думку автомобільних експертів перше місце антирейтингу дісталося Mercedes-Benz C-Class. Достатньо швидко після покупки модель продають 12% власників. Основна причина, це дороге ТО, ціну якого мабуть при покупці мало хто враховує. Ще власники скаржаться на часті поломки.

Другу позицію розділили між собою Mini Clubman і Range Rover Evoque, які розчарували 10% власників. Тут причиною незручності став компактний салон і поганий задній огляд.

На третьому місці опинилися Nissan Versa Note і BMW X3. З цими машинами 9% власників прощаються через дороге технічне обслуговування і дрібні поломки.

А ще 9% автовласників вважають модель BMW X1 не надто надійною і тому швидко відправляють її на вторинний ринок.

Наступним у списку йде Jaguar XР, від якого поспішають позбутися 8,8% власників. Основною причиною, як і у вищезгаданих авто, є дорога ціна обслуговування і поломки.

Замикає список Nissan Versa. В Америці ця модель є однією з найдешевших, але навіть за свою ціну ($ 12 500) авто не може порадувати ні салоном, ні нормальним освітленням. Як підсумок, 8,7% власників машини продають її в перший рік після придбання.

Читайте також: Назвали найкращі компактні кросовери і позашляховики


Джерело Твоя МАШИНА
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти