Назвали 4 механізму захисту машини від угону, які дійсно допомагають

Кожен автомобіліст зацікавлений не допустити викрадення транспортного засобу.
4 дієвих механізми захисту, поради від фахівців, повідомляє “Твоя Машина”

“Рідна” сигналізація не завжди надійна, цю систему захисту злочинці нейтралізують. Виникає питання – яке блокування захисту вибрати.

Блокіратор рульового колеса

Найпростіший і доступний замок для установки і зняття / в т.ч. і для злочинця. Цей замок більше для заспокоєння, а не для результату. Хоча як психологічний захист, від не надто досвідченого викрадача – спрацює. Краще, ніж взагалі нічого.

Блокіратор керма і педалі газу

Комбінований з декількома замками, перекриває доступ до керма і педалей машини. Цей захист щоб зняти, потрібен час і певні навички, скажімо складніше ніж зняти звичайний рульової замок. Побачивши “чудо техніки”, злочинець не зважиться на угон.

Блокіратор коробки передач

Один з найскладніших замків. Є кілька варіантів для АКПП і МКП. Залежно від модифікації трансмісії, блокіратор ставиться або в прямому, або в зворотному порядку. Встановити захист не так вже й складно. Хоча порівнюючи з іншими блокаторами, час для установки потрібно значно більше. У цьому складність викрадення.

Приховані дверні замки

Цей спосіб використовують одиниці автолюбителів. Причина – вартість і непростий спосіб установки. Як правило, злочинець не очікує потаємних замків в дверях машини. Це дуже ефективно для захисту. А ще їх можна комбінувати з іншим “видимим” блокування.


Джерело novate.ru
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти