Чи є у моторного масла термін придатності, і чи може воно зіпсуватися

В один прекрасний момент водії раптом переймаються терміном придатності моторного масла. І дійсно, чи може масло зіпсуватися з часом? Відповісти на це питання допоможе «Твоя МАШИНА» .

Так, у моторного масла теж є термін придатності. І його варто враховувати не тільки при покупці нової каністри, а й при заміні його в двигуні. Дата виробництва пишеться на етикетці не просто так.

Насправді масло зберігається не так довго, як здається. Це залежить від його основи. Термін придатності мінерального масла набагато менше, ніж синтетичного. Причому він різко скорочується після контакту мастильного матеріалу з навколишнім середовищем, тобто після розтину каністри. Найчастіше в каністрі масло може зберігатися 5 років, але на ділі термін не перевищує 3 років.

У міру закінчення терміну придатності масло все сильніше втрачає свої властивості. Його використання стає небезпечним. Тому не варто без роздумів брати каністру зі знижкою: можливо, термін його придатності добігає кінця. Також слід пам’ятати, що в самій машині масло теж втрачає якість.


Джерело novate.ru
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти