Як правильно підготувати авто до літа: все, що потрібно знати

До настання літа варто привести в порядок свій автомобіль. Як це зробити, поділиться «Твоя МАШИНА» .

Двигун

Як тільки температура встановиться на позначці вище нуля, треба перевірити двигун на предмет запотівання або протікання між ущільненнями. Також слід перевірити, чи є тріщини у трубок. Варто звернути увагу на сальники коленвала і распредвалів, стан прокладок клапанних кришок і піддону двигуна. Легке запотівання – це норма, а от потьоки масла – це вже привід для візиту в автосервіс.

Система охолодження

Влітку буде активно використовуватися система охолодження, тому з настанням теплих днів треба перевірити її стан. Антифриз рекомендується міняти кожні 40-50 тисяч кілометрів, але якщо з’явилося помутніння, утворення піни, загустення, пластівців і осаду, то треба відразу ж міняти охолоджуючу рідину. Також потрібно перевірити стан патрубків і радіатора.

Ходова частина

Також необхідно перевірити підвіску: оглянути стан амортизаторів, стійки стабілізаторів, пиляків приводів, кульових опор і сайлент-блоків. Ігнорування будь-якої несправності навіть одного з цих елементів може привести до ремонту підвіски цілком.

Гальмівна система

Гальма – одна з головних частин автомобіля, тому вони завжди повинні бути в ідеальному стані. Варто перевірити бачок з гальмівною рідиною. Якщо з’явилася зелено-коричнева субстанція, то рідину треба змінити. Рекомендується замінювати її не рідше, ніж раз на два роки.

Кондиціонер

І останнє, але не менш важливе, що треба перевірити перед літнім сезоном, це кондиціонер. Рівень фреону треба довести до норми. Також слід оглянути радіатор, який, швидше за все, постраждав від бруду, снігу і крижаної крихти.


Джерело apostrophe.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти