Назвали авто, які провалили краш-тести: водіям і пасажирам загрожує небезпека

Страховий інститут безпеки дорожнього руху (IIHS) склав список автомобілів, які провалили краш-тести, передає «Твоя МАШИНА» .

Hyundai Accent 2007 року випуску

При випробуваннях на бічний удар машину оцінили на «Погано», не допомогли навіть передні і задні подушки безпеки. Бічний удар краще переніс задній пасажир, а ось водієві пощастило менше. В результаті задній пасажирський простір отримав оцінку «Добре».

Honda Fit 2013 року

Під час зіткнення через ремінь безпеки голова манекена зісковзнула з подушок безпеки. Якби у подушки було більш доопрацьоване покриття, вона б не дала голові манекена вдаритися об рульове колесо, передню стійку і приладову панель.

Nissan Quest 2014 року

Модель отримала оцінку «Погано». Щоб витягнути манекен після тесту, довелося зняти водійське крісло. І це не єдиний фургон з таким результатом.

Mazda CX-9 2014 року

Під час зіткнення подушка безпеки ніяк не допомогла і тільки відштовхнула манекен в віконну раму. Бічна подушка так і не спрацювала, а після аварії ноги манекена виявилися затиснуті між сидінням і нижньою панеллю приладів. Але модель показала кращі результати під час випробувань з помірним перекриттям спереду і збоку, отримавши гарні оцінки. На сьогоднішній день кожна машина Mazda, крім MX-5 Miata (так як вона не тестувалася), має рейтинг Top Safety Pick + від IIHS.

Ford Escape 2018 року

Манекен на передньому пасажирському сидінні скотився з боку передньої подушки безпеки, причому бічна подушка так і не спрацювала. Нижня частина приладової панелі так сильно зруйнувалася, що торкнулася колін пасажирів. Але у нових моделей Ford Escape проблему вирішили, і вони отримали п’ять зірок безпеки від NHTSA.

Джерело apostrophe.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти