Назвали автомобілі, які найчастіше виходять з ладу в дорозі

Карантин скоротив кількість автомобілів на дорозі, відповідно, скоротилася і кількість ДТП і поломок машин під час їзди. Так, в 2020 році було пошкоджено 3,4 млн авто, що на 400 тисяч менше, ніж в 2019 році, передає «Твоя МАШИНА» .

Найчастіше поломки відбуваються через проблеми з акумуляторами. Частка цієї проблеми збільшилася з 41,8% від загальної кількості в 2019 році до 46,3% в 2020 році. Справа в тому, що багато машин стали рідше їздити, і тому заряд їх батарей падає.

У дослідженні експерти проаналізували 109 моделей від 25 марок. 40 оцінені як «надійні», а 16 працюють дуже погано. Решта отримали змішану думку.

Самим ненадійним автомобілем визнаний 10-річний Kia Ceed (52,7%). У цієї машини виявлені проблеми (крім акумулятора) зі стартером, бензонасосом, електричними ланцюгами і свічками запалювання. Те ж саме можна сказати про Hyundai i20 (42,2%), у якого часто пошкоджуються свічки запалювання, стартер і замки.

У Kia Sportage (38,6%) трапляються ті ж проблеми, що і у попередніх моделей. Потім йдуть мінівени Seat Alhambra і VW Sharan (35,1%), чиє слабке місце – це системи рециркуляції вихлопних газів або уприскування AdBlue. Також проблемними машинами названі Smart Forfour (32,8%) через проблеми з батареєю, Opel Insignia (32,1%), Ford S-Max (30,7%) і Renault Kangoo (30,1%). Найбільше до поломок схильні автомобілі 2017 року випуску і пізніше.

Кращими автомобілями в плані надійності названі велика частина моделей Audi і BMW. Серед машин Audi високу надійність показують A3, A4, A5, Q3 і Q5. Якщо пошкодження і трапляються, то пов’язані вони зазвичай з кабелями запалювання старіших A1, а також з форсунками Q5. У той же час BMW 1-ї, 2-ї, 3-й, 4-й серії, X1, X3 і Mini працюють на високому рівні.

Трохи відстають Mercedes-Benz A-Class, CLA, GLA, а також C-Class, GLC і GLK – у них знайдено більшу кількість поломок. Підводять зазвичай замки запалювання і стартери.

Fiat Punto і Dacia Sandero відрізняються якістю. Punto навіть 2011-2013 року випуску показує дивовижну надійність. Sandero доводить, що дешеві моделі можуть бути не менш якісними, ніж дорогі авто.

Seat Ibiza, Skoda Fabia і VW Polo також рідко підводять на дорозі. Причому найпопулярніший автомобіль в Європі VW Golf не потрапив в список надійних моделей.


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти