Порівняння ліквідності електрокарів і паливних автомобілів

Як тільки новий автомобіль перетинає кордон салону, він відразу падає в ціні. Неважливо скільки на ньому проїхали, при продажу він буде вважатися вживаним. Німецькі аналітики провели ряд досліджень на цю тему і встановили цікаві факти. Вони порівнювали електромобілі, дизельні та бензинові авто. При цьому падіння ціни було найменше в класі електромобілів. Далі йшли бензинові, і найбільш втрачаються від початкової ціни – дизельні автомобілі. Відсотки розподілилися наступним чином: 50,7 / 53,1 / 55,8 відповідно.

Ці цифри помітно різняться з рейтингами цієї весни, виставленими в ході дослідження «Німецького автомобільного тресту». Вони приводили падіння цін на електромобілі в розмірі 49% від початкової вартості, а на паливні машини в розмірі 44%. Ці показники суттєво відрізняться від найсвіжіших досліджень. Вся справа в тому, що за останні пару років електромобілі в своєму розвитку зробили крок далеко вперед, тоді як дизельні та бензинові – істотно не змінилися.

На даний момент, беручи до уваги трьо-або дворічний паливний автомобіль, можна спостерігати істотне відставання від електромобіля. Це стосується ефективності споживання, швидкості ходу і розгону. Але найголовніше, що, чим більше пробіг звичних нам авто, тим більша ймовірність виходу з ладу АКБ.
Вже зараз по ключових параметрах електромобілі зробили крок далеко вперед від традиційних моделей.

Ще кількома плюсами електромобіля є те, що ТО на нього проводиться рідше і коштує дешевше, а так само ціна на заправку значно економить фінансові кошти його власника.


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти