Назвали топ-5 кращих електричних кросоверів: не гірше автомобілів з ДВС

Експерти склали ТОП-5 повністю електричних представників класу кросоверів.

Audi E-Tron

Audi E-Tron не прагне виділитися серед своїх побратимів з двигунами внутрішнього згоряння. Кросовер приводиться в рух електродвигуном потужністю 410 к.с., який розганяє його до першої “сотні” за 5,7 сек. і живиться від акумулятора ємністю 95 кВт / год.

Tesla Model Y

Цей автомобіль один з перших серійних електричних кросоверів на ринку. У найбагатшій комплектації P75D комплектується акумулятором на 75 кВт / год і електродвигунами потужністю 450 к. с. Завдяки цьому для розгону до 100 км / год потрібно менше 4 секунд.

Mercedes-Benz EQC

Цей представник електрокарів володіє хорошою керованістю і стильним зовнішнім виглядом. Потужність електродвигунів – 410 к. с. З такою потужністю для розгону до 100 км / год EQC потрібно трохи більше 5 секунд. Акумулятор має ємність 80 кВт / год.

Volkswagen ID.4

Досить недорогий і практичний кросовер компактних розмірів, на який Volkswagen покладає великі надії. Потужність електродвигунів в цій моделі не дуже велика і складає 205 к. с., а розгін до 100 км. / год. займає 8,6 секунди. Акумулятор має ємність 77 кВт / год.

Jaguar I-Pace

Цей “британець” має ефектний зовнішній вигляд і володіє значними характеристиками. Електродвигуни на 400 к.с. дозволяють автомобілю розганятися до 100 км / год за 4,8 секунди. Вони живляться від акумулятора ємністю 90 кВт / год.


Джерело avtonovostidnya.ru
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти