Назвали переваги американських авто над європейськими

Американці та українці керуються різними факторами при виборі автомобілів. Наприклад, обирати безпеку чи гарний зовнішній вигляд.

Автолюбителі поділились на дві групи: одні віддають перевагу американським автомобілям, іншим до вподоби “європейці”. Ці суперечки ніколи не закінчаться.

Щодо європейських автівок, то досі є така думка, що машина у Європі є розкішшю. Обслуговування машин обходиться недешево. Кишені просто спустошуються, коли власникам автомобілів доводиться змінювати якусь запчастину.

Водночас, перевага європейських авто — їх надійність. Ось, наприклад, всім відомий BMW чи Mersedes успішно переживає не одного власника. Варто, як і у кожній машині, стежити за рівнем моторної рідини, масла, та за якістю бензину. Звичайно, вчасно робити технічний огляд машини.

Також у Європі значна увага приділяється показникам екологічності. Є навіть організації, які контролюють, наскільки якісно працює автомобіль.

Можемо підсумувати, що для європейських авто характерні:
• Надійність.
• Економність.
• Комфорт.
• Безпека.
• Високі показники екологічності.

Щодо американських автівок, то вони, здебільшого, великі за розміром, досить потужні. У більшості випадків авто на АКП. Довжина повно розмірного американського кросовера приблизно 5,5 метрів, а ширина навіть 2 метри вважається цілком звичною.

Двигуни американських авто потужні, але за показником потужності силового агрегата американські машини поступаються європейським. Для американських авто характерний комфорт у машині, певний розмах у величині салону. Але сам салон у європейських авто часто зроблений добротніше, якісніше.


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти