Назвали 10 найкращих авто 1960-х: справжні легенди

Mini

Хоча 1960 рік вважався поганим для галузі через повільне виробництвo автомобілів, саме тоді з’явився Mini. Автомобіль був виключно функціональним. Однак він став чемпіоном по автоспорту і іконою поп-культури.

Jaguar E-Type

Ця британська модель потужна і при цьому приємна в керуванні. Енцо Феррарі назвав Jaguar E-Type «найкрасивішим автомобілем з коли-небудь створених».

Сhevrolet Corvette C2

Промисловість 1960-х років розвивалася не тільки в Європі. По той бік океану Chevrolet представив свою красу на колесах.

Aston Martin D85

У 1963 році лідером ринку повинен бути Ferrari 250 GT Lusso, але його вдалося обігнати Aston Martin D85, який навіть став автомобілем Джеймса Бонда в однойменному фільмі.

Ford Mustang

За дизайном Ford Mustang уособлює героїзм і ентузіазм, стиль і харизму. Його згадують у фільмах і Instagram більше, ніж про будь-який інший автомобіль.

Porsche 911

Porsche 911 це ідеальний спортивний автомобіль для багатьох і є справжньою автомобільною іконою.

Lamborghini Miura

Lamborghini Miura поєднує в собі виняткову красу з сенсаційними характеристиками і зазвичай вважається першим «суперкаром» в історії.

Chevrolet Camaro

Chevrolet Camaro був створений виключно для боротьби з Mustang – запекле суперництво, яке існує і до цього дня.

Ferrari Dino

У Ferrari Dino є стиль, доступність і запам’ятовується зовнішній вигляд. Не дивно, що в той час він став найбільш продаваним Ferrari.

Ford Capri

Того року Сполучені Штати зіткнулися з економічною кризою і падінням цін на нафту. Але це не зупинило випуск Ford Capri, який став дуже популярним.


Джерело apostrophe.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти