У Тернополі місцеві жителі перекрили дорогу державного значення

У Тернополі місцеві жителі перекрили дорогу державного значення, протестуючи проти незаконного будівництва котельні на торфі у спальному районі міста.

Люди можуть готувати труни” – протестують проти будівництва котельні на торфі, пише 20 хвилин.

Ні котельням на торфі”, – вигукували люди, які протестують проти будівництва торф’яної котельні на вулиці Київська. Спершу мітингувальники зібралися біля воріт котельні. Пізніше вирішили перекрити дорогу неподалік заводу “Оріон”. Майже після 20-ти хвилинного перекриття приїхала машина патрульної поліції.

Протестуємо, бо добре знаємо, що це канцерогени, які будуть знищувати наших дітей. Ми, як ми, а дітей шкода. То є сірководень. Та це потравить людей. Ті хто мають астму, то просто пропав. Люди можуть готувати труни”, – скаржиться тернополянка Марія, яка проживає у будинку неподалік котельні.

За словами Юлії Мамчак, перекрити дорогу люди вирішили після того, як протягом 5-ти днів велось будівництво на території котельні.  А близько року тому у Тернопільського окружному адмністративному суді була винесена постанова про заборону будівництва торф’яної котельні через невідповдність документації та порушення містобудівного законодавства.

Ми завжди жаліли місто та інфраструктуру, але людей прийшло дуже багато. І поліція абсолютно нічого не робить, що припинити незаконне будівництво. Потрібно буде, щоб нас почули ми перекриємо дорогу на весь день, якщо зараз наша міська влада нас не чує”, – зазначила голова ініціативної групи проти будівництва котелень на торфі Юлія Мамчак.

 

Фото 20 Хвилин, Терен, Терміново


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти