У Росії прототип літаючого таксі впав у замет після хвилини польоту

Прототип літаючого таксі, створений в підмосковному “Сколково”, впав в сніговий замет під час тестового польоту через хвилину після зльоту.

Про це пише The Bell.

Тестовий політ відбувся в рамках лабораторії міських польотів, яку відкрили в п’ятницю в “Сколково”. Мета проекту – дослідження різних аспектів роботи аеротаксі в межах міста і підготовка інфраструктури для нового виду транспорту.

“Передбачається, що літаючий автомобіль зможе пересуватися зі швидкістю до 250 км/год на висоті до 900 метрів і перевозити до чотирьох осіб з багажем”, – пише видання.

Переглянути цей допис в Instagram

Как тебе такое, Трэвис Каланик? Прототип электролета, созданный базирующейся в «Сколково» компанией «Бартини» совместно с «МИСиС», упал в сугроб во время тестового полета через минуту после взлета. Тестовый полет состоялся в рамках лаборатории городских полетов, которую открыли в пятницу в «Сколково». Цель проекта — исследование разных аспектов работы аэротакси в черте города и подготовка инфраструктуры для нового вида транспорта. Подробнее читайте на сайте. #технологии #будущее #сколково

Допис, поширений The Bell (@thebell_io)


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти