Коронавірус: близько 20 000 машин кинули іржавіти у полі

Пандемія коронавіруса торкнулася практично всі країни світу. Вона призвела до того, що автомобілі почали кидати прямо на дорогах. Правда, поки це роблять тільки прокатні контори…

На американському острові Мауї, який входить до складу Гавайських островів, через поширення коронавіруса в колапсі виявився туризм. Тому прокатні компанії почали кидати автомобілі прямо в поле. Довжина цієї території досягає 100 км! За приблизними оцінками, там зараз знаходиться більше 18 000 автомобілів, які вже нікому не потрібні.

Незабаром, мабуть, кількість кинутих під відкритим небом автомобілів збільшиться ще більше. У всякому разі, фірми з оренди автомобілів на Гаваях закриваються.

Приблизно така ж ситуація з орендою автомобілів спостерігається і в інших регіонах США, де раніше було багато туристів. Коронавірус жорстко вдарив по всій американській економіці.

На Гавайських островах часто трапляються зливи, але це відбувається в основному в зимові місяці. Влітку там є ризик ураганів. Тому кинуті під відкритим небом автомобілі можуть швидко прийти в поганий стан.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти