“Герой паркування”, якого напередодні покарали кияни, взявся за старе (ФОТО)

Водій знову залишив авто в недозволеному місці

У Києві “засікли” “героя паркування” на BMW, над яким тиждень тому, 21 листопада, кияни влаштували самосуд, взявся за старе. Відповідну фотографію опублікували на сторінці спільноти “Київ Оперативний” в соціальній мережі Facebook.

Скріншот поста (facebook.com/KyivOperativ)

На цей раз автомобіль помітили на стоянці для інвалідів, де є відповідний знак.

“Пам’ятайте, тиждень тому на Лук’янівці був конфлікт, який переріс у самосуд над водієм BMW? Сьогодні нам знову скинули фото з цим автомобілем, на цей раз він був припаркований на місці для людей з обмеженими можливостями.
Як навчити таких людей парковці…?” – сказано в повідомленні.

У коментарях користувачі активно обговорюють інцидент.

“Спускати колеса кожен раз. І нехай далі зручно довго стоїть!” – запропонували варіант боротьби з порушником в коментарях.

“Побити машину, щоб не їздила, або як правильно це повинна зробити поліція, яка нічого не робить. Всім все пофіг”, – додали користувачі.

“Цвяшком драп-драп”, – пишуть в мережі.

“Так може після того інциденту він і став “людиною з обмеженими можливостями”, – зазначили юзери.

“Пам’ятаєте, один придурок припаркував свій BMW, (н. з. АА0210ЕЦ) на Лук’янівці так, що створив надзвичайний пробка і зокрема заблокував 1 автобус і 7 трамваїв? Як виявилося, водій просто пішов в супермаркет. Так от, коли людям набридло чекати поліцію – вони влаштували невеликий самосуд. Чи підтримуєте такі дії? На жаль, при пересиланні відео – звук зник”, – сказанов повідомленні під відео.

загрузка...


Этот веб-сайт использует файлы cookie чтобы вам было удобно пользоваться сайтом. Принять Подробнее