У американця конфіскували автомобіль, викрадений 38 років тому

Стівен в інтерв’ю телеканалу News12 Long Island розповів, цей Ford Mustang 1966 року випуску він в 2003 році придбав у якості подарунка на 16-річчя дочки. Купівля машини обійшлася йому в 3 500 доларів, але це був лише початок: в наступні роки Стівен не шкодував грошей на ремонт і реставрацію автомобіля, довівши його до відмінного стану. За минулі 14 років Мерсед вклав в автомобіль близько 60 000 доларів.

Викрадений 38 років тому автомобіль знайшли через посуху, пише Твоя МАШИНА.

Мирне життя “Мустанга” в сім’ї Стівена закінчилася у вересні цього року, коли місцевий департамент поліції почав оцифровувати старі архіви. Зокрема, поліцейські створили нову базу даних VIN-номерів автомобілів, які перебувають в розшуку, і в цій базі раптово опинився і VIN автомобіля, купленого Стівеном.

Виявилося, що цей Mustang значився у розшуку ще з 1980 року. Автомобіль конфіскували і, як скаржиться Мерсед, тепер він зовсім не має уявлення, що буде далі. За його словами, поліцейські досі нічого йому не розповідають – він не знає, де зараз знаходиться автомобіль, що з ним, як просувається розслідування, а найголовніше – чи дадуть йому можливість все-таки забрати свій автомобіль. Тим часом з моменту конфіскації пройшло вже три місяці.

Страхова компанія виплатила Мерсед компенсацію за втрачений Mustang, вона склала 1 450 доларів, але Стівена це не влаштовує. “Мені не потрібні гроші, я хочу забрати свій автомобіль! Я вклав в нього гроші, такі автомобілі з часом не втрачають в ціні, а стають тільки дорожчими“, – заявив Мерсед.

Обдурений власник налаштований рішуче і має намір довести справу до суду, якщо буде потрібно. Тим часом, в місцевому підрозділі поліції на запит телеканалу відповіли, що автомобіль зберігається на штрафмайданчику, а розслідування триває.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти