ЗСУ отримають партію БМ-21 «Град» на шасі КрАЗ

Міністерство оборони України повідомило, що на сьогодні дві одиниці РСЗО БМ-21 «Град» на автомобільному базовому шасі КрАЗ-63221 і КрАЗ-6322 успішно пройшли всі етапи випробувань.

Надалі ці машини повинні отримати допуск до експлуатації в ЗСУ і разом з іншими зразками, які зараз знаходяться на зберіганні і повинні бути доопрацьовані, будуть поставлені на озброєння. При цьому про кількість таких машин не повідомляється.

Відомо, що на шасі КрАЗ-63221 базується нова українська реактивна система залпового вогню калібру 122 мм БМ-21У «Верба». А ось з варіантом РСЗВ з базою на «класичному» КрАЗ-6322 не все зрозуміло.

Можливо, мова йде про зарядних машинах комплексу «Верба» або про комплекси «Бастіон-1» і «Бастіон-2», певну кількість яких було виготовлено починаючи з 2009 року.

Нагадаємо, в травні ц.р. ЗАТ «АвтоКрАЗ» з візитом відвідали Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський і Міністр оборони України Андрій Таран. Під час огляду підприємства були обговорені і питання про можливості виходу з кризи вітчизняного автовиробника.

В кінці травня глава Мінстратегпрома повідомив, що питання з відновленням нормальної роботи підприємства повинно бути вирішене в наступному році.


Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти