Tesla відкладе запуск пікапа Cybertruck

На презентації звіту про діяльність компанії Tesla за другий квартал поточного року натякнули на перенесення дати запуску виробництва пікапа Cybertruck, повідомляє «Твоя МАШИНА ».

Виробництво пікапа почнеться не раніше 2022 року, так як розробка ще не доведена до кінця. Також компанія все ще вирішує проблему з нестачею електронних компонентів для виробництва електромобілів.

В даний момент Tesla зосереджена на запуск виробництва кросовера Model Y на підприємствах в Остіні (Техас) і Берліні. Cybertruck також планують збирати в Остіні, але поки що в пріоритеті стоїть Model Y. Виробництво пікапа почнеться тільки після початку випуску кросовера, що станеться до кінця 2021 року.

Тобто випуск Tesla Cybertruck буде в 2022 році. Також компанія заявила, що зараз йде альфа-тестування новинки, бета-тестування призначено на четвертий квартал.

Також виробництво електромобілів залежить від світової кризи електронних компонентів і проблем з поставками елементів для акумуляторів. Тільки після досягнення стабільності обсяги виробництва пікапа Cybertruck будуть достатніми для значущих продажів на ринку.


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти