Власник колекції Aston Martin замовив унікальну печеру для своїх машин

У Мережі з’явилися зображення унікального гаража для вінтажної колекції автомобілів Aston Martin. За дизайном гараж нагадує печеру, передає «Твоя МАШИНА» .

Проект розробляли відразу дві студії: Unism і Arup. У підсумку вийшло приміщення, схоже на печеру. У стелі, на рівні землі, розташоване триметрове вікно. Стіни і склепіння гаража зроблені зі сталі та залізобетону.

Розміри приміщення розраховані з урахуванням характеристик автомобілів, для яких і замислювався гараж. Попередньо, мова йде про десяти машин – вісім стоятимуть по боках, дві – в центрі на поворотній платформі.

Заїхати в гараж можна буде по пандусу, який також розрахований спеціально для автомобілів Aston Martin.

Також варто відзначити систему опалення та кондиціонування. Влітку на охолодженні буде економія за рахунок вигідного розташування гаража – під землею буде зберігатися прохолода. Взимку приміщення буде обігріватися теплом, що накопичується за літній період. Також передбачена сучасна система вентиляції, за допомогою якої будуть виводитися вихлопні гази з приміщення.

Місце унікального гаража не повідомляється. Ходять чутки, що розташований він буде під пагорбом одного з житлових районів Варшави. За планом гараж буде побудований до 2022 року.


Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти