У Китаї представили революційні акумулятори для електромобілів

Компанія CATL представила акумулятори нового типу для електрокарів, передає «Твоя МАШИНА» .

Іонно-натрієві елементи мають новий хімічний склад. Такі батареї мають меншу щільність енергії, ніж літій-фосфатні батареї (LFP), однак у нового типу є інші переваги.

Нова батарея CATL була створена як альтернатива традиційним літій-іонним елементам. В її виготовленні не застосовуються дорогі і рідкісні матеріали, яких постійно не вистачає.

Нові батареї будуть виготовлятися в модулях, ідентичних літій-іонним акумуляторам. Тобто їх можна буде встановлювати в нинішніх шасі без застосування нових компонентів.

Щільність енергії становить 160 Втч на кілограм, а заряджати батареї можна на надшвидких станціях. У продаж батареї будуть готові вступити в 2023 році, при цьому коштувати вони будуть дешевше, ніж акумулятори LFP.

Крім того, такі батареї не будуть боятися холоду. У тестах на роботу при -20 градусах акумулятори мали ємність всього на 10% нижче, ніж при комфортній температурі.

Компанія вже розробляє друге покоління акумуляторів, обіцяючи підвищити ємність до 200 Втч / кг, хоча і 160 Втч / кг стали рекордом. У порівнянні з LFP, іонно-натрієві елементи дешевші, при цьому такі ж міцні і надійні.


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти