Subaru вперше показала новий хардкорний позашляховик

Компанія Subaru готується представити другого представника лінійки Wilderness. Швидше за все, це буде позашляховий варіант кросовера Forester, повідомляє «Твоя МАШИНА» .

Інформації про новинку мало, все, що є – це два тізера. На одному з них можна побачити шильдик з написом Subaru Wilderness, переднє крило і бічне дзеркало. При цьому можна помітити, що ніжка дзеркала знаходиться над шильдиком на складці кузова, а така риса є тільки у одного автомобіля – Subaru Forester. На другому зображенні видно ще менше – лише колесо, колісну арку і шильдик Wilderness.

Про технічне оснащення припущення робити поки складно. Ймовірно, виробник поліпшить прохідність моделі і підвищить її позашляхові якості. Наприклад, першої моделі лінійки Outback підняли підвіску, замінили колеса і додали захист спереду. Можливо, те ж саме чекає і Forester Wilderness. У будь-якому випадку, точно з’явиться міцний пластиковий обвіс.

Також Subaru Outback Wilderness отримав інші передній і задній бампери. А ось трансмісія новинки навряд чи зміниться, як і у Outback.


Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти