Показали перше зображення електромотоцикла “Дніпро”, який повинен стати серійним

Столична компанія Delfast займеться відродженням бренду київських мотоциклів «Дніпро». До слова, електричні велосипеди компанії вже продаються по всьому світу, передає «Твоя МАШИНА» .

Компанія Delfast викупила права на торговельну марку Dnepr / «Дніпро» і збирається випустити електричний варіант легендарного мотоцикла Київського мотоциклетного заводу. У мережі вже з’явилося перше фото новинки.

Електробайк планують продавати в США, тому прототип представлять на заїздах в Бонневіль. Там компанія зможе показати можливості байка і таким чином заявити про себе на ринку. Крім того, електробайк «Дніпро» повинен встановити рекорд швидкості в Бонневіль.

Прототип Delfast Dnipro обладнаний електромотором потужністю 68 к.с. На короткі проміжки часу віддача може підвищуватися до 138 к.с. і 220 Нм. До агрегату йде акумулятор на 12 кВтг. До слова, це вже другий прототип, і побудований він на основі мотоцикла, який зміг розігнатися до 168 км / ч.

У США Delfast знають як виробника електричних велосипедів. Найбільшу славу марці приніс моторизований велосипед Delfast Prime, який потрапив до Книги рекордів Гіннеса з рекордним показником пробігу на одному заряді – 367 кілометрів.


Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти