У мережі показали оригінальний тюнінг «Запорожця»

В одному з профілів Інстаграма з’явилася фотографія класичного «Запорожця» ЗАЗ-968, що зазнав серйозного стайлінгу. В результаті ЗАЗ справляє враження не маленького радянського автомобіля, а машини з франшизи фільмів «Божевільний Макс».

Автомобіль зроблений в досить специфічному напрямку тюнінгу – Rat Look. Стилістичною родзинкою даного напрямку є те, що зовні автомобіль виглядає як іржавий і прогнилий металобрухт, в той час як технічна частина у нього знаходиться в ідеальному стані.

Цей стиль сформувався завдяки людям, захопленим відновленням технічної частини автомобілів, а ось зовнішній вигляд автомобіля був чимось вторинним, в результаті чого кузова починали іржавіти і обзаводитися дірами. Зараз же автомобілі в стилістиці Rat Look зістарюють штучно, не даючи автомобілю згнити цілком.

На кузові залишилися ділянки початкової фарби, які в поєднанні з плямами іржі нагадують язики полум’я, як на автомобілі для вуличних гонок. Також, у цього автомобіля досить великий розвал задніх коліс, який прийшов уже з японської автомобільної культури і називається «диявольський розвал».


Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти