Volkswagen Touareg 2022 року пережив масштабні зміни

Фольксваген Туарег 2022 року, пережив досить серйозні зміни. Автовиробник переглянув список бортового обладнання і прибрав з моторної гами Touareg відразу 2 двигуна. При цьому кросовер, оцінюваний в мінімальні 67000 доларів, отримав систему нічного бачення, преміальну акустику, функцію віддаленого керування автомобілем на стоянці і безліч інших опцій.

Технічні характеристики

Інженери Volkswagen допрацювали систему повного приводу, яка йде за замовчуванням. Вона поєднується з демультіплікатором, що блокується заднім і механічним центральним диференціалами. Також було розширено режими роботи трансмісії. Зараз німецьку модель можна придбати тільки з 3-літровим турбодизелем двигуном. Його максимальна потужність обмежена на позначці в 249 к.с., а обертовий момент досягає 600 Нм. У комплекті з цим двигуном покупець отримує 8-швидкісну автоматичну КПП. Розгін до 100 км/год в німецькій моделі займає 6,8 секунди при середньому споживанні палива в 7,1 літра. Touareg також комплектується повно керованим шасі і активними стабілізаторами поперечної стійкості з електромеханічними активаторами. Довжина німецької моделі досягає 4878 мм, ширина 1984 мм, висота 1702 мм. Розмір колісної бази становить 2894 мм, дорожнього просвіту 200 мм.

Безпека

Touareg, згідно з результатами краш-тестів, забезпечує безпеку водія і пасажирів при лобовому ударі з ймовірністю в 89%. Для дитини, що сидить на задньому ряду, даний показник знижується до 86%. Також відмінні результати продемонструвала вбудована електроніка, яка швидко спрацьовує в разі виникнення небезпеки і при необхідності може брати на себе керування автомобілем.

Німецький кросовер комплектується повно керованим шасі і адаптивними амортизаторами, які забезпечують максимальний рівень комфорту при русі на асфальті і нерівній поверхні. Touareg легко входить в повороти навіть на високій швидкості, точно слідуючи по обраній траєкторії. Його вбудована електроніка дуже швидко активізується, заважаючи кузову піти в занос. Єдиний турбодизель видає до 600 Нм тяги, завдяки чому німецька модель легко стартує з місця і набирає швидкість. Кросовер не створює складнощів при активному маневруванні на трасі, а рульове управління у нього дуже гостре. На бездоріжжі Touareg залишає після себе змішані почуття. Правда, вони виникають порівнюючи кросовер з Land Rover Discovery і іншими подібними автомобілями.

Touareg завдяки активному повному приводу, що блокується диференціалом і швидкодіючої бортової електроніки легко справляється із середнім по складності бездоріжжям. Кліренс автомобіля складає 2000 мм. Даний недолік частково компенсує адаптивна підвіска, здатна змінювати розмір дорожнього просвіту.

До плюсів покупки німецької моделі можна віднести наступне: шикарний набір бортового обладнання; дуже плавний хід; комфортне керування; наявність повно керованого шасі; адаптивна підвіска; тяговий двигун. Як і інші представники класу, Touareg дуже дорогий в обслуговуванні. І чим більше обладнання покупець обирає, тим вище в результаті витрати. Певні складнощі з німецькою моделлю виникають ще й тому, що вона оснащується тільки дизельним мотором. А даний агрегат дуже вимогливий до якості палива.

Зовні Touareg комплектується характерною для всіх моделей Volkswagen радіаторною решіткою, великою оптикою, яка розділена на кілька сегментів, в кожному з яких присутні світлодіоди. Передній бампер доповнюється широкими бічними вентиляційними отворами і декоративною металевою накладкою, яка проходить знизу. Багажні двері в німецькій моделі в центрі трохи згинаються назад, формуючи таким чином виступ, який покращує аеродинаміку кузова. Кормова оптика відрізняється не тільки великими розмірами, але оригінальним малюнком. В салоні у Touareg число фізичних клавіш зведено до мінімуму.

Великий трансмісійний тунель зберіг фірмовий важіль КПП і велику шайбу, призначену для вибору режимів руху. Інтер’єр в німецькій моделі витриманий в преміальній стилістиці. Шкірою оброблені як сидіння, так і передня панель, трансмісійний тунель, підлокітник і двері.

Конкурентами німецької моделі є: Audi Q5; Toyota Land Cruiser Prado; Jeep Grand Cherokee; Nissan Pathfinder.


Джерело auto-portal.com.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти