Назвали топ-3 броньованих автомобілів з високим рівнем безпеки

Безпека автомобіля не завжди вимірюється його технічною справністю. У деяких випадках для її забезпечення потрібна міцна броня.

Range Rover Armour Klassen – позашляховик розроблений німецькою компанією Klassen з куленепробивним корпусом, який має довжину 6 метрів.

Після модернізації вдалося збільшити довжину кузова до 621.4 см, а колісну базу до 413.6 см. В оснащенні пропонується VR8-захист від автоматичної зброї 7.62 калібру. Для автомобіля були спеціально розроблені куленепробивні покришки, які дозволять при сильних пошкодженнях проїхати ще 80 км.

Mercedes G-Class Scarpion – подовжений автомобіль для кортежу перших осіб. Має зсувні двері і міні-дзеркала заднього виду на стійках кузова.

Chevrolet Tahoe High Country – армований позашляховик, оснащений 10-ступінчастою коробкою передач і потужним мотором. У перелік опцій входить: екстрене автогальмування, камера на 360 градусів і система попередження про лобове зіткнення. Автомобіль здатний захистити своїх пасажирів від куль і вибухів.Джерело avtodream.org
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти