Розмитнення в цифрах: скільки українці витрачають на легалізацію «евроблях»

Зараз в Україні діє програма спрощеного митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації, яка розпочалася 15 червня 2021 і триватиме до 10 листопада.

Незважаючи на низькі ставки і можливість істотно заощадити, українські автомобілісти не поспішають легалізувати свої машини. Відомо, що з 15 червня по 27 серпня українську реєстрацію отримали близько 28 000 автомобілів. Це принесло до бюджету країни більше 1 мільярда гривень. Виручені кошти будуть спрямовані на боротьбу з пандемією коронавируса, зокрема, на проведення вакцинації.

Хотілося б відзначити, що на спрощене митне оформлення й оподаткування відводиться тільки 180 календарних днів (до 10 листопада 2021 року). Учасники бойових дій, які на момент проведення акції перебували в зоні ООС, зможуть легалізувати машини за пільговими ставками до 8 лютого 2022 року.

Під дію пільгових ставок потрапляють легкові машини не старше 5 років, ввезені на територію України до 31 грудня 2020 року, які відповідають стандарту не нижче Євро-2, а також вантажні автомобілі вагою до 3,5 тонн.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти