Восени в Україні автомобілі “злетять” в ціні

Авто з пробігом в країнах Європейського Союзу можуть сильно подорожчати, в зв’язку з високим попитом, а також низькою пропозицією нових машин з боку автовиробників.

В умовах пандемії COVID-19 в Європі зросло бажання пересуватися не громадським транспортом, а самостійно, тому європейці активно скуповують навіть вживані автомобілі.

Всі перераховані вище фактори ведуть до того, що ціни на старі авто зростають. В Інституті досліджень авторинку припускають, що така ситуація може призвести до серйозного подорожчання авто в Україні.

Статистика показує, що в липні 2021 року в Німеччині і Польщі продали рекордно низьку кількість автомобілів. Автомобілям просто нізвідки взятися на вторинному ринку.

Люди, які раніше міняли свій автомобіль на новий і продавали старий на вторинному ринку, тепер просто не можуть пересісти на нове авто через їхній дефіцит, тому і попит на старі автомобілі зростає разом з їхніми цінами.

В Україні більше 90% авторинку це вживані автомобілі, в ціновому діапазоні від 2 до 10 тисяч доларів.

Незважаючи на це, на ринку авто існує дефіцит, який задовольняється в основному за рахунок імпорту б/у машин з-за кордону.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти