Компанії Subaru і Toyota зупиняють свої заводи в Японії

Автовиробники Subaru і Toyota внесуть корективи в робочий графік своїх заводів в Японії через дефіцит електроніки.

У випадку з маркою Subaru виробництво буде тимчасово зупинено на всіх японських підприємствах на 4 робочих дня, починаючи з 7 вересня. У той же час компанія Toyota закриє 15 японських заводів протягом вересня, через що марка випустить на 140000 автомобілів менше запланованого.

З 7 по 10 вересня включно компанія Subaru зупинить конвеєр свого підприємства в префектурі Гумма, яке займається виробництвом різних автомобілів і завод в селищі Оїдзумі, де випускають двигуни і трансмісії. Чи відбудеться закриття заводів в інших країнах поки невідомо.

Раніше в нинішньому році компанії Toyota вдавалося підтримувати звичний темп виробництва, незважаючи на дефіцит електронних комплектуючих. Все завдяки великим об’ємам запчастин, які марка початку запасати після аварії на атомній електростанції в Фукусімі 10 років тому. Однак тепер і бренд Toyota наздогнав дефіцит комплектуючих, який призведе до зниження глобального виробничого плану на 40%. Крім нестачі комплектуючих, на дану ситуацію в даний час вплинуло і зростання кількості випадків захворюваності коронавірусу в Південно-Східній Азії.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти