Назвали країну, де майже перестали купувати бензинові автомобілі

Ринкова частка автомобілів з дизельним або бензиновим ДВС в Норвегії скоротилася в цьому році вдвічі в порівнянні з показниками 2020 року і становить зараз 10%. Це означає, що з кожних 20 нових проданих з початку цього року машин в Норвегії тільки 2 припадають на машини з двигунами внутрішнього згоряння (по одній на бензині і на дизелі), решта 18 – це електрокари і гібриди.

Причиною такої популярності електрокарів є відчутні податки на автомобілі на викопному паливі, введені урядом, і розвиток інфраструктури електротранспорту в цій скандинавській країні. В результаті продажі нового повністю електричного особистого автотранспорту в 2020 році досягли рекордного показника в 54%, а в 2021 Норвегія, ймовірно, встановить за цим показником новий рекорд.

В абсолютних значеннях в липні в Норвегії стало на 2895 більше гібридів і на 6731 більше електромобілів.

Слід підкреслити, що всі електромобілі в Норвегії імпортні, тому статистика від місяця до місяця залежить від термінів поставок нових машин. Так, в липні майже 900 норвежців отримали замовлені раніше Ford Mustang Mach-E. Також жителі цієї країни охоче купували в липні кросовер VW ID.4, Audi e-tron, Mercedes-Benz EQS і Nissan Leaf.

Ось легкові автомобілі в Норвегії, які найбільше продаються в липні 2021 року:

Цікавим моментом є те, що Норвегія заборонить продаж нових машин на бензині і дизелі вже в 2025 році. А в 2026 році авіакомпанія Wideroe, британський виробник Rolls-Royce і італійська авіабудівна компанія Tecnam планують реалізувати в країні перші польоти на повністю електричних літаках P-Volt, який буде перевозити 11 пасажирів і літати по маршрутах в кілька сотень кілометрів.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти