Власники «євроблях» отримали важливе попередження

Державна митна служба України в своєму Telegram-каналі повідомила, в яких випадках можуть забрати автомобіль на єврономерах і що потрібно зробити, щоб цього не сталося.

Відзначається, що розмитнення автомобіля на європейських номерах не проводиться, якщо стосовно нього є постанова суду про конфіскацію.

Постанова про конфіскацію, яка набрала законної сили, позбавляє власника такого транспортного засобу права на його розмитнення. Більш того, сама машина підлягає вилученню виконавчою службою.

Щоб ризик вилучення “євробляхи” не був для власника несподіванкою, в службі радять перевірити наявність автомобіля в судових реєстрах на предмет рішень про конфіскацію перед тим, як здійснити митне оформлення.

Митники при вирішенні формальностей і виявлення факту перебування «євробляхи» (щодо якої винесено рішення суду про конфіскацію) на території митного поста зобов’язані проінформувати виконавчу службу. Та, в свою чергу, уповноважена здійснити вилучення ТЗ в межах виконавчого провадження.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти