Жодна компанія так і не представила машину на заміну УАЗ для армії

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, жоден з учасників конкурсу на 1 вересня не надав повідомлення про готовність дослідного зразка до проведення держвипробувань.

Втім Міноборони дало виробникам ще один шанс. Про це повідомляє АрміяInform з посиланням на керівника відділу розробок і закупівлі автомобільного бронетанкового озброєння і техніки полковника Миколи Евстратенко.

За інформацією військових представництв, ні конструкторська документація, ні самі зразки для об’єктивної оцінки стану технічної готовності їм не надавалися.

У той же час, на нараді 1 вересня з’ясувалося, що замовник хоче уточнити тактико-технічне завдання (ТТЗ), в тому числі включити додаткові вимоги по вантажопідйомності, обладнання засобами зв’язку, транспортування, тощо.

Підготувати та довести до виконавців доповнення до ТТЗ було доручено Центральному науково-дослідному інституту озброєння та військової техніки ЗС України (ЦНДІ ОВТ ЗСУ).

Втілити на практиці ці технічні побажання і провести заводські випробування підприємства повинні встигнути до 11 жовтня 2021 року. Хто не вкладеться в термін, то сходить з дистанції, так би мовити, фінішувавши на лінії старту.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти