Hyundai почала відмовлятися від механічної трансмісії

Незважаючи на те, що деякі моделі автомобілів з МКПП на ринку як і раніше користуються непоганою популярністю, багато автомобільних компаній все ж поступово відмовляються від неї. Так, Hyundai припинив випуск ще одного автомобіля з трьома педалями.

Як з’ясувалося, невеликий седан Accent буде доступний виключно з автоматичною коробкою передач, а це значить, що базова ціна автомобіля 2022 модельного року виросте приблизно на 1300 доларів. Початкова комплектація Accent SE з варіатором буде оцінюватися в 17 670 доларів, а ось ціна автомобіля 2021 року на “механіці” становить 16 400 доларів.

Незважаючи на зростання цін, Accent залишиться найбільш доступною моделлю Hyundai в США. Приблизно два роки тому седан отримав 1,6-літровий чотирициліндровий двигун потужністю 120 кінських сил і 153 Нм крутного моменту. В даний час це єдина доступна трансмісія для моделі.

Також, на даний момент, в Сполучених штатах автомобіль доступний тільки в кузові седан, оскільки виробництво хетчбека було припинено після 2018 модельного року. Тим часом, в Канаді повністю відмовилися від моделі після 2020 року, залишивши Elantra в якості базового седана.

Єдиною доступною трансмісією для Accent 2022 є Smartstream Intelligent Variable Transmission (IVT) – це власна безступінчата коробка передач Hyundai. Замість ременя в коробці використовується ланцюг. У 2019 варіатор замінив попередню шестиступінчасту автоматичну коробку передач моделі.

Нагадаємо, що в минулому році Hyundai також відмовилася від МКПП для моделі Venue.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти