Новий Ford Ranger 2022 вперше показали на офіційних тизерах

Компанія Ford вперше представила діючий Ranger на Міжнародному автосалоні в Бангкоку 25 березня 2015 року, а з лютого 2016 пікапи стали доступні в Німеччині.

Тепер автовиробник вирішив провести глибокий рестайлінг і опублікував два тизерних зображення, які повинні підігріти інтерес до наступного покоління моделі.

Пікап буде представлений в цьому році, а з 2022 продажі почнуться в більш ніж 180 країнах світу. Як і нинішнє покоління, всі Ranger, призначені для Європи, будуть вироблятися на заводі Ford у Сильвертон, що в Південній Африці. Решта виробничих потужностей будуть розташовані в Таїланді, Аргентині та США.

В даний час модель все ще проходить велику програму перевірки і тестування як в реальному, так і у віртуальному світі.

Ходять чутки, що в автомобілі з’явиться гібридна силова установка, потужністю 367 к.с. Також Ford підтверджує, що з 2024 всі комерційні автомобілі будуть доступні або у вигляді електрокарів, або агрегатуватимуться підключаємим гібридним приводом. Очікується, що з 2030 року електрифіковані варіанти складуть дві третини продажів комерційних автомобілів Ford в Європі.Джерело auto-portal.com.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти