Рідкісний Chevrolet Corvette першого покоління простояв в гаражі 53 роки

У Фоксборо, штат Массачусетс, виявили в гаражі Chevrolet Corvette. В останній раз автомобіль виїжджав на дорогу в 1968 році, передає «Твоя МАШИНА» .

Ця модель вже стала легендарною. У 1953 році було випущено 300 екземплярів, в наступному – 2640, і в 1955 – знову лише 700 автомобілів. Тому Corvette першого покоління став самим рідкісним екземпляром, хоча навіть в наші дні його ще можна купити на вторинному ринку. Наприклад, ця машина, що не покидала гараж з 1968 року, продається за 48 000 доларів.

Corvette першого покоління будувалися на оновленому заводі в Сент-Луїсі, штат Міссурі, потужність якого становила 10 000 машин в рік. Однак таких показників досягти не вдалося. Частково це було викликано підвищеним інтересом до європейських спортивних автомобілів, з якими конкурував Corvette.

У 1954 році автомобіль був доступний в декількох кольорах кузова на вибір, хоча модель 1953 йшла тільки в білому варіанті. При цьому 80% вироблених автомобілів були білого кольору з червоним салоном.

Простоюючи в гаражі, Corvette зберіг рідну 3,8-літровий 6-циліндровий двигун Blue Flame, що йде з 2-ступінчастим “автоматом” Powerglide. Автомобіль був виготовлений ще за часів шестивольт електричних систем. Пробіг машини склав 137 000 км.

Однак в машині не вистачає бічних шторок, ковпаків коліс і деяких інших деталей. Сам автомобіль покритий шаром бруду. На відміну від кузова, який завдяки скловолокну не схильний до корозії, ходову частину поглинула іржа.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти