«Утоплеників» стане менше: винайшли рятувальний жилет для автомобілів, відео

Вода руйнує автомобіль – при її попаданні розвивається корозія, горить електрика, з’являється безліч інших проблем. Але інженери знайшли спосіб, як уберегти автомобілі від повеней, повідомляє «Твоя МАШИНА» .

Інженер Рейчел Абрахам з Техасу втратила свою машину в 2008 році під час повені. Тоді вона вирішила боротися з цією проблемою. Так був створений «рятувальний жилет для автомобілів» ClimaGuard.

Винахід являє собою гігантську сумку, яка накриває машину. Полотно закривається блискавками і не пропускає воду. Сумка виготовлена ​​з досить міцних і водонепроникних матеріалів. Ключову роль відіграє розташування блискавок, яке і забезпечує захист від води.

Коли вода досягає певного рівня, машина починає плавати, а блискавка виявляється над ватерлінією. Спеціальні ремені допомагають утримувати автомобіль на місці під час плавання, також в чохол можна упакувати і інші речі.

Це не перша спроба створити «рятувальний жилет» для автомобілів. Перші проект був представлений в 2017 році компанією з Філіппін. Їх винахід отримав назву Car Bag, і воно дійсно було схоже на сумку. Але для захисту машини від води за допомогою Car Bag потрібно хоча б дві людини, коли ClimaGuard можна використовувати і в поодинці. «Рятувальний жилет» вже можна купити в США за 399 доларів.Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти