Рідкісну версію знаменитого Volkswagen Beetle розігнали до максимальної швидкості (Фото)

Компанією Volkswagen було створено кілька спортивних версій Beetle. Ексклюзивне виконання RSi було випущено обмеженим тиражем всього в 250 автомобілів. І саме Beetle RSi вважається найпопулярнішим спортивним виконанням «жука» завдяки своєму культовому двигуну VR6.

Наступне покоління A5 було ще більш спортивною версією Beetle, а модель GSR якраз і розігналася до максимальної швидкості на відео. Але GSR був не таким рідкісним автомобілем, його випустили в кількості 3500 екземплярів, однак і масовим його назвати не можна.

Половина GSR була продана в США, а друга половина – в Європу. Відео було знято на одній з ділянок європейського автобану, на якому не існує обмеження швидкості. Автомобіль укомплектований 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням, а не звичайною для моделі шестиступінчастою “механікою”.

У стандартній комплектації Beetle GSR оснащувався турбованим 2.0-літровим бензиновим двигуном з сімейства EA888, але спеціальна версія GSR отримала двигун TSI, який видавав 210 кінських сил і 280 Нм крутного моменту. Цей Beetle GSR отримав тюнінг-комплект, який збільшив потужність до 256 к.с. і 400 Нм, що дозволило йому розігнатися до максимальних 253 км/год.


Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти