В Україні помічений рідкісний всюдихід з кузовом українського виробництва: відео

У Києві помітили незвичайний ГАЗ-66, який 23 вересня брав участь в акції протесту власників автомобілів на Єврономер. Подібні автомобілі медичної служби на базі ГАЗ-66 випускав Ворошиловградський, а пізніше Луганський автоскладальний завод, передає «Твоя МАШИНА» .

Модель оснащувалася кузовами-фургонами, які виготовлялися самим заводом або поставлялися угорською фірмою Medicor. У 1984 році на виставці «Автопром-84» були показані клініко-діагностична лабораторія моделі ЛКДП-39521 і пересувний стоматологічний кабінет КСП-2001. Обидві машини базувалися на шасі ГАЗ-66-01. На відміну від ГАЗ-66-02, воно не мало спереду лебідки.

Клініко-діагностична лабораторія призначалася для профілактичних оглядів населення в місцях, віддалених від стаціонарних лікувальних закладів. За 6 годин за допомогою пересувної лабораторії можна було зробити 102 аналізу.

Щоб забезпечувати харчування обладнання, автомобіль комплектувався електростанцією на шасі одновісного причепа ТАПЗ-755. Повна маса автомобіля складала 5790 кг, а рухав машиною 4,25-літровий V8 ЗМЗ-66 на 120 к.с.

З правого боку кузова була розташована бічна одностулкова двері, а другі двері перебувала в тильній стінці кузова, праворуч від запасного колеса. На ньому кріпилася знімна драбинка для доступу всередину машини.

Над кабіною розташовувалася стандартна фільтро-вентиляційна установка, яка дозволяла лабораторії працювати в умови хімічного і радіоактивного зараження місцевості. У машини, яка пікетувала під стінами Верховної Ради, її замінили на склопластикову капсулу зі спальною полицею.Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти