Штраф 51000 гривень: на українських дорогах з 1 жовтня запрацює нова форма контролю

З 1 жовтня, в Україні запрацює повноцінно фотофіксація WiM, яка буде автоматично визначати перевищення вагових норм, тому, власники габаритного транспорту, які перевищують ваговий контроль отримуватимуть “листи щастя”.

Вимірювальне обладнання розташоване у верхньому шарі покриття, по всій ширині дороги і передбачається на всіх об’їзних шляхах.

Водії, які порушили ваговий контроль своїми габаритними транспортом, зобов’язані будуть заплатити чималі штрафи, а саме:

– якщо перевищення вагових норм від 5 до 10%, то в таких випадках штраф складе 8,5 тисячі гривень.
– якщо перевищення габаритним транспортом вагових норм від 10 і до 20%, то в такому випадку необхідно буде заплатити 17 000 гривень штрафу.
– якщо ж перевищення вагових норм габаритним транспортом від 20 і до 30%, то в таких випадках штраф складе 34 000 гривен.
– у випадку, коли перевищення вагових норм габаритним транспортом понад 30%, то в такому випадку штраф, який потрібно буде заплатити водієві, складе вже 51 000 гривен.

Крім того, за порушення відповідальність у першу чергу несуть не самі водії габаритного транспорту, а власники цих автомобілів. Також великий штраф, розмір якого складає 51 000 гривень, будуть платити і ті недобросовісні власники авто, які як раз таки, від автоматичної фіксації, приховують номери машин.


Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти