В Україні знайшли мотоцикл Восход-3М в заводській упаковці

Український блогер «Roma Urraco» знайшов в одному з гаражів мотоцикл Восход-3М 1993 року випуску, який знаходиться в заводській упаковці.

Яскраво-зелений мотоцикл був придбаний нинішнім власників восени 1994 року і поставлений в гараж. Представлений зразок має в назві приставку «01». Тобто це остання версія мотоцикла, яка прийшла на зміну Восток-3М. Вона випускалася з 1991-го і мала ряд особливостей. Зокрема, він оснащувався двигуном робочим об’ємом 175 кубічних сантиметрів і потужністю 14 к.с. Витрата палива становить 4,2 л на 100 км. Також від попередньої версії даний мотоцикл відрізняється наявністю однієї вихлопної труби, а не двох (вона знаходиться праворуч) і спеціальної перемички на кермі.

Даний екземпляр повністю покритий заводським маслом, а на його одометрі вказана цифра в 2,7 км. (результат калібрування приладу). Стан мотоцикла відмінний, немає ні натяку на корозію. Єдиний мінус – відсутність плафона на задньому ліхтарі. При цьому технічна документація збережена. Якою буде подальша доля мотоцикла поки невідомо.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти