Знайшлася країна, яка готова відродити автопром в Україні

В Україні може з’явитися відразу кілька автомобільних заводів з іноземними інвестиціями, які можуть почати виробництво сучасних автобусів, в тому числі і електричних. Інвестувати в обидва проекти будуть компанії з Туреччини.

Про виробництво турецьких автобусів в Україні заговорили ще навесні 2021 року, коли планувалася закупівля близько 500 автобусів турецького виробництва протягом декількох років. З них 150 автобусів закуплять в Туреччині, а рештy будуть збирати в Харкові. Мова йшла про автобуси Karsan, для яких, швидше за все, побудують виробничу лінію для збирання на український ринок.

Також турки почали цікавитися виробництвом в Україні автобусів на електричній тязі. Жвавий інтерес до українського ринку проявляє Otokoc, яке вже має українське представництво – «Отокоч Україна». Ці автобуси вже закуповує «Миронівський хлібопродукт». Також у вересні 10 автобусів Otokar закупила Вінниця, які працюють на природному газі, а недавно технікою компанії зацікавилися у Львові.

Електричний автобус компанії Otokоc, під назвою e-Kent C на одному заряді батареї може проїхати 300 кілометрів. Він комплектується батареєю ємністю 300 кіловат-годин. До речі, електричні автобуси є і в лінійці Karsan.


Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти