Компанія Skoda переходить на випуск електромобілів

Електрифікація торкнулася і компанію Skoda, яка раніше робила ставку на випуск гібридів. Однак зростаюча популярність електромобілів на ринку змусила виробника змінити тактику, повідомляє «Твоя МАШИНА» .

За першу половину 2021 року було випущено 100 000 електрифікованих моделей, і компанія має намір тільки збільшувати показники. Швидше за все, нестача мікрочіпів не дозволить зробити друге півріччя таким продуктивним, але виробник пообіцяв зробити все можливе для збільшення обсягів.

Якщо до цього велика частина припадала на гібриди, то тепер упор буде зроблений на електромобілі. Зараз великі надії подає електрокроссовер Enyaq iV, побудований на платформі MEB. Модель попередньо замовити вже 70 000 разів, однак через дефіцит чіпів в цьому році не всі клієнти отримають свої автомобілі. Але виконати замовлення компанія збирається до середини 2022 року.

Гібридні залишаються важливими автомобілями, тому скоро гібридні версії отримають Octavia і Superb. Але щодо інших моделей це не має сенсу, так як плани вже повністю переглянуті на користь випуску електрокарів. Так, скоро з’явиться Enyaq з кузовом крос-купе, а в 2025году буде випущений новий компактний елекромобіль.


Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти