Дизельний скандал з автомобілями Opel: компанія виплатить штраф 65 млн євро

Компанію Opel оштрафували на 64,8 млн євро через «дизельний скандал». Справа в тому, що деякі дизельні моделі марки виділяють набагато більше викидів, ніж належить, повідомляє «Твоя МАШИНА» .

У 2018 році розслідування привело до масштабних обшуків в штаб-квартирі Opel в Рюссельсхаймі і на заводі комплектуючих в Кайзерслаутерні, тепер же справа закрита. З виробника зняли підозри в маніпуляціях з рівнем шкідливих вихлопів.

Було доведено, що бренд порушив вимоги KBA до документації в процесі затвердження декількох типів дизельних двигунів. У жовтні 2018 року була відкликана 96 000 машин на дизелі. Відкликанню піддалися моделі Insignia, Cascada і Zafira 2013-2016 років випуску.

Були зафіксовані вимикають пристрої, через які підвищувалися викиди оксидів азоту. Так, при температурі на вулиці нижче +17 градусів Цельсія система контролю за вихлопами починала працювати менш ефективно.

Після звинувачень Opel оновив програмне забезпечення, заявивши також, що не встановлював пристрої, які погіршують фільтрацію вихлопних газів. А зменшення ефективності системи було обумовлено захистом моторів.Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти