“Маленький велетень” встановив рекорд швидкості

Створення автомобілів, призначених для встановлення рекордів швидкості, відрізняється від розробки звичайних моделей. При цьому такі екземпляри є гарною рекламою використовуваних технологій, передає «Твоя МАШИНА».

Для цього було використано Little Giant, який встановив новий світовий рекорд швидкості серед електромобілів. Тести проводилися, як і минулого разу, на озері Бонневіль у США. Автомобіль розвинув швидкість 568 км/год, минулий рекорд у 549,43 км/год встановлено Venturi VBB-3 у 2016 році.

Але це неофіційний рекорд, оскільки Little Giant не зміг виконати дві спроби у протилежних напрямках протягом години – такими є правила Міжнародної автомобільної федерації.

Little Giant оснащений 1152 призматичними літій-іонними елементами, які заряджаються від сонячних батарей на трейлері. Рухають автомобілем електродвигуни Tesla, які серйозно модифікували збільшення потужності.

Модель створена компанією ReVolt Systems, яка займається переобладнанням старих автомобілів на електромобілі. Вона багато років займалася проектом, потім до розробки приєдналися ще два інженери – Трентон Уенслі та Грег Пік, які добре знаються на електромобілях.

Під час тестів за кермом Little Giant перебував Ерік Ріттер. Він сказав, що автомобіль може подолати 400 миль на годину (643,7 км/год), тож модель планують продовжувати покращувати.


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти