Дефіцит автомобілів в Україні: що відбувається, хто винен, коли завершиться

Нестача нових автомобілів буквально захопила увесь світ, у тому числі й Україну. Зараз щоб знайти новий омріяний автомобіль у салоні потрібно дуже сильно постаратися.

Якщо з початку та протягом 2021 року автомобільний ринок України поступово нарощував обсяги продажів, то десятий місяць завершився помітним спадом – мінус майже 14% у продажах.

Глобально у дефіциті машин винна пандемія та неправильне довгострокове планування роботи з боку автомобільних компаній. Початок нинішньої кризи з дефіцитом автомобілів слід шукати ще 2020 року, коли на хвилі перших карантинних обмежень та локдаунів повністю зупинялися заводи та виробництва.

Термін нормалізації роботи у заводів різний. Одні вже зараз адаптувалися до ситуації і якось виробляють автомобілі. Інші тільки зараз розуміють масштаби проблеми і починають шукати вихід із ситуації.

Головне те, що рішення слід приймати прямо зараз, бо в найближчі пару-трійку місяців або навіть півроку ситуація буде лише гірша. За попередніми даними, ситуація може покращатися навесні наступного року.Джерело hotline.finance
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти